Metin Gezer Photography

 

Hakkımda

Metin Gezer,
Kapadokya  Fotoğrafçısı

Nevşehir’de yaşayan bir fotoğrafçıyım. Üniversitede hobi olarak başladığım fotoğraf hayatım, öğrenimim boyunca devam etti. Üniversite bittiğinde tek beklentim iş hayatımın renkli olmasıydı. Kapadokya bölgesinde yaşadığımdan dolayı  düğün fotoğrafçısı olmaya karar verdim.

Fotoğraf çekmeye Peribacalarının arasında başladığım için Kapadokya’nın hemen hemen her tarafını fotoğraflamışımdır. Bu yüzden klasikleşmiş mekanlar dışında bir yerlerde düğün fotoğraflarının çekilmesini isteyen çiftlerime oldukça geniş bir mekan yelpazesi sunuyorum. Tarz olarak genellikle doğal ışık kullanarak fotoğraf çekiyorum, ve zor durumda kalmadıkça flash vb. ışık kaynakları kullanmıyorum.

Düğün Fotoğrafçısı olarak fotoğraf Çekimleri hakkında bilgi, görüşme için randevu, ya da herhangi bir konuda bilgi almak için benimle iletişime geçerseniz size memnuniyetle yardımcı olabilirim.

Zihnimizi açan ve tutkuyu ifade eden ışık ve renk yoksa fotoğrafsız dünya bizim için anlamsız olacaktır.

Benim tarzım, düğün fotoğrafçılığı ve güzel sanatlar fotoğrafçılığının moda ve yaratıcı ışık dokunuşuyla birleşimidir. Fotoğraflarım ışıktan, renkten, siyah beyaz işleme tekniklerinden, eski fotoğraflardan, yaratıcı perspektiften ve tabii ki en önemlisi, fotoğrafını çektiğim kişilerin kişiliklerinden ilham alıyor!

Kapadokya Düğün Fotoğrafçısı

 

 

 

This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy
Translate »
Bizimle İletişime Geçin
Kokteyl